Akce

1. den ve škole - fotografie

 

Dobrý den,

fotografie z prvního školního dne jsou umístěny na http://www.mendricky.cz/galerie/1_zari_zs-pencin-2016 Zde si rodiče prvňáčků mohou objednávat fotografie ve velikosti 10x15 a 13x18 cm. Ceny snímků jsou součástí galerie.  Seznamte prosím vhodnou formou všechny rodiče prvňáčků s možností prohlížení a objednávání fotografií. Uzávěrka objednávek je 25.9.2016 Po tomto datu budou jednotlivé zakázky hromadně doručeny do ZŠ.

S pozdravem

Petr Mendřický

tel.: +420 737 413 863

FOTO VIDEO Atelier

Pavla Mendřická

Kavánova 145

514 01 Jilemnice

 

Dále je na stránkách školy pár fotografií, které pořídila paní ředitelka. Lze si je stáhnout pravým tlačítkem myši, zkopírovat do wordu a vytisknout.

ZÁŘÍ 2016

1. 9. Slavnostní zahájení nového školního roku

2. 9. Zahájení výuky podle rozvhu

6. - 7. 9 Harmonizační dny 2. třídy ve škole

9. 9. Zahájení plavání - 2. a 3. třída

14. 9. Florbalový turnaj Železný Brod od 8:00 hodin (O. Brožek, M. Šyjko, K. Zasche, P. Šourek, M. Těhník, J. Lelek, J. Šedina, T. Preissler)

15. 9. Třídní schůzky SRPDŠ - 1. stupeň od 15:30 hodin (bez 1. třídy)

                                               2. stupeň od 16:15 hodin

22. 9. Exkurze žáků 9. třídy do vodní elektrárny v Železném Brodě od 12:00 do 15:00 hodin

26. 9. Třídní schůzka rodičů 1.třída

 29 9. Branný den - v Huti u hasičské zbrojnice

5. září 2016

Odpolední vyučování  v pondělí 5. září 2016 odpadá z důvodu školení všech pedagogických pracovníků. Vyučování bude končit ve 12:05 hodin.

Škola začíná

Vážení rodiče, milé děti.

Škola je připravena ke slavnostnímu otevření  ve čtvrtek 1.9. 2016.

Sejdete se se svými třídními učiteli v 7:30 hodin a v 8 hodin  všichni před školou společně  přivítáme nové prvňáčky.

Na shledání se těší Miluška Halamová ř.š.

 

ČERVEN 2016

2. 6. Maloskalský pohár II. stupeň (16 dětí z 6. -9. třídy) 8:00 - 12:00 hodin

2. - 7. 6. Týden čtení - finále soutěže 5. - 9. třídy. ( Vyhodnocení soutěže "Čtení pomáhá a čtenářská výzva "Daruj knihu")

2. 6. Vyhodnocení fotosoutěže - knihovna Jablonec nad Nisou od 17:00 hodin - "S foťákem na cestách"

3. 6. Maloskalský pohár I. stupeň (16 dětí z I. stupně) 8:00 - 12:00 hodin

3. 6. Odměna pro vítěze fotosoutěže "Domácí mazlíčci" - Kladno - 4 děti ( K. Nagyová, K. Pilařová, K. Šťastná, R. Votoček)

6. 6. Eurorebus - celostátní kolo Praha ( D. Mastníková, J. Hnídek, M. Halamová)

7. 6. Divadlo Jablonec nad Nisou od 10:00 hodin 8. a 9. třída -"Jak je důležité míti Filipa"

7. 6. Přednáška pro 8. třídu od 13:00 hodin - zástupce ISŠ Semily

8. 6. Streetball hala Jablonec nad Nisou 4 děti 8. třídy (M. Schyyko, K. Zasche, P. Šourek, O. Brožek)

9. 6. Výbor SRPDŠ

6. - 10. 6. Školní exkurze

14. 6. Výlet za tříděný odpad - vybraní žáci - Český ráj

21. 6. Výlet fotografického kroužku 15 dětí z I. a II. stupně

22. 6. Návštěva Galerie Liberec - děti Výtvarného kroužku p. uč. Š. Lačné a M. Ferstlové

23. 6. ŠKOLNÍ AKADEMIE - 9. třídy - od 9:30 hodin generálka

                                                       od 15:15 hodin pro rodiče a veřejnost

27. 6. KONFERENCE -  od 13 hodin - odpadá odpolední vyučování všem třídám 

27. 6. Tonda - obal -přednáška o odpadech - od 8:25 - po 1 vyučovací hodině

         I. skupina ve 4. třídě :1. tř. - 2.tř. - 3. tř. - 4. tř.

         II. skupina v 6. třídě : 5. tř. - 6. tř.-7. tř.- 8.a 9. tř.

24. 6. SPORTOVNÍ DEN - II. stupeň okolí školy, I. stupeň Střelnice Jablonec nad Nisou

29. 6. "Rok řemesel" v Jablonci nad Nisou pro 7. a 8. třídu

30. 6. SLAVNOSTNÍ ROZDÁNÍ VYSVĚDČENÍ - v 8:15 hodin zakončení

 

 

 

 

KVĚTEN 2016

4. 5. Den matek ve školní kuchyňce od 15:30

5. 5. Kinologická přednáška (asi 45 min) - 1. skupina v 8:30 hodin - 1., 2. a 3. tř.

                                                              2. skupina v 9:30 hodin - 4., 5. a 6. tř.

                                                              3. skupina v 10:20 hodin - 7., 8. a 9. tř.

5. 5. školní akce v náhradním termínu "Ukliďme Česko" (po obědě)

9. 5. "Žákovské laboratorní práce" na SuPŠ sklářské v Železném Brodě od 12:00 do 15:30 hodin

10 5. Fotografování od 9:30 hodin

11. 5. Okresní kolo dopravní soutěže (  - M Chlum, Dubská, J. Neoral, A.M.Hartlová, K. Hübnerová, J. Mastník, V.Hecko, P. Šourek)

12. 5. SCIO testy pro 8 dětí z 8. třídy

13. 5. Divadlo Jablonec nad Nisou 2. třída od 8:30 hodin - "Jen počkej zajíci"

16. 5. DDH v Jablonci nad Nisou, 4. třída - 9:00 - 11:30 hodin

18. 5. Pěnčínská nota - festival od 8:30 hodin

18. 5. Archimediáda 7. třída - oblastní kolo Železný Brod

         1. družstvo: A. Bernatová, J. Šedina, J. Mastník

         2. družstvo: V. Hecko, J. Svoboda, T. Preisler

23. 5. Beseda ČEZ - 8. a 9. třída (odpolední vyučování spojeno)

24. 5. Exkurze ŠD - DETOA - Albrechtice - družinové děti končí výuku dříve, odjezd autobusuv 11:30 hodin, návrat v 15:30 hodin

25. 5. Divadlo Jablonec nad Nisou 5. třída - 9:00 hodin, 6. - 7. třída -10:30 hodin " Ten trapas nepřežiju, ten řízek nezvedej"

 

 

 

 

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Akce