Akce

DUBEN 2016

1. 4.  Kino Junior v Jablonci nad Nisou - fotografický kroužek 15:30 - 19:00 hodin

4. 4. DDH v Jablonci nad Nisou, 4. třída - 8:15 - 10:00 hodin

5. 4. Turnaj vybíjené v Jablonci nad Nisou (13 dětí ze 4. a 5. třídy)

6. 4. Pekařův pohár - Jenišovice - 9:00 - 12:00 hodin (D. Jiříková, J. Svoboda, A. Bernatová, M. Hübnerová)

6. 4. Matematická olympiáda ( A. Bernatová -7. tř., K. Nagyová - 6. třída)

       Přednáška "Zdravá výživa" - 2. vyučovací hodina - 4. a 5. třída

                                                3. vyučovací hodina - 6. a 8. třída

7. 4. "Můj první koncert" - pan Lamač - pro 2.a 3. třídu (4. vyučovací hodina)

8. 4. Turnaj v Železném Brodě - fotbálek- (M. Těhník -6. tř., J. Lelek, J. Šedina - 7. tř, O.Brožek, K. Zasche, M. Shyyko, P. Šourek - 8. tř., V. Rishko - 9. třída)

14. 4. " Ukliďme Česko" - Projekt - Pro nepřízeň počasí akce dnes zrušena - náhradní termín bude včas oznámen

         1. stupeň - zahájení 11:50 hodin

         2. stupeň - zahájení 12:45 hodin

16. 4. Eurorébus - krajské kolo - Ústí nad Labem (D. Mastníková, J. Hnídek, M. Halamová)

18. - 19. 4. Přijímací zkoušky 9. třída

19. 4. Divadlo v Jablonci nad Nisou - 1. třída - "O pračlovíčkovi" od 8:30 hodin

20. 4. Konference od 13:30 hodin

21. 4. Rodičovské schůzky SRPDŠ - 1. stupeň od 15:30 hodin

                                                       2. stupeň od 16:00 hodin

22.4. DDH v Jablonci nad Nisou - Dny prevence 5. třída (od rána)

26. 4. Dopravní oblastní soutěž DDH - Jablonec nad Nisou - od 9:00 hodin

        

 

BŘEZEN 2016

2. 3. DDH Jablonec nad Nisou - 4. třída

4. 3. Divadlo Jablonec nad Nisou - 3. třída od 8:30 hodin "Tři veteráni"

16. 3. Divadlo Jablonec nad Nisou - 4. třída od 8:30 hodin " Pověsti o štěstí"

16. 3.Soutěž RISKUJ - ZOO Liberec., 9 žáků (po třech z 7., 8. a 9. třídy)

16. 3. Projekt ZDRAVÁ ŠKOLA - Přednáška pro 5. třídu - 2. vyučovací hodina

                                                                       6. a 7. třídu - 3. vyučovací hodina

21. 3. Putování Evropou - Projekt

21. 3. Vyhlášení vítězů fotosoutěže  - R. Votoček, K. Pilařová - Novoměstská radnice Praha

24. - 25. 3. Velikonoční prázdniny

29. 3. Nadační svaz Kolečko - Přednáška Prevence dětských úrazů Thomayerova nemocnice - začátek v 7:30 pro 1. až 5. třídu (po hodině, každá třída zvlášť)

ÚNOR 2016

4. 2.  Zápis dětí do 1. třídy

8. - 12. 2. Jarní prázdniny

15. - 19. 2. Lyžařský výcvik 7. třída

16. 2. Zeměpisná olympiáda - Radek Votoček - 8.tř., Josef Nagy - 9. tř.

17. 2. Kontrola žákovských knížek

17. 2. Olympiáda Čj, 8:30 hodin Jablonec nad Nisou - Markéta Halamová 8. tř., Diana Kolláriková 9. tř

22. 2. Olympiáda Aj  8:30 hodin Jablonec nad Nisou - M. Hubnerová, A. Bernatová -7. tř., T. Louma - 9.tř.

23. 2. Výbor SRPDŠ od 15. hodin

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Akce