Akce

Nový školní rok 2015 - 2016

ZÁŘÍ 2015

Informace pro rodiče prvňáčků - Slavnostní zahájení školního roku pro prvňáčky je v 8:00 hodin v úterý 1. září před budovou školy.

Těšíme se na Vás a přejeme úspěšný a příjemný start!

Je konec prázdnin, všem ostatním dětem škola začíná v úterý v 7:30 hodin. Užijte si krásně poslední dny volna!                         Vedení školy
 

 

ČERVEN

1. 6.  Divadlo Jablonec nad Nisou 1. třída od 8:30 hodin "Princezna se zlatou hvězdou"

1. 6.  Městská knihovna Jablonec nad Nisou 8. a 9. třída od 11:30 hodin

2. 6.  Vyhodnocení fotografické soutěže "S tebou mě baví svět" v Jablonci nad Nisou od 17:00 hodin

3. 6.  Školní exkurze Praha 3. a 4. třída - Letiště a Kavčí hory

3. 6.  Atletický přebor Malá Skála - 2. stupeň 8 - 13 hodin

4. 6.  Atletický přebor Malá Skála - 1. stupeň 8 - 12 hodin

5. 6.  Školní exkurze Český ráj - 9. třída

6. 6.  Celostátní kolo Coolinaření s Albertem -  1. tým - 3. třída ( J. Hnídek, M. Petrášek a T. Kryčfalušij)

        2. tým - 4. a 5. třída ( A. M. Hartlová, L. Hladíková a M. Havlasová)

9. 6.  Školní exkurze Máchův kraj 1. a 2. třída

10. 6. Školní exkurze Sedmihorky 6. třída

10. 6. Kroužek Vv - návštěva galerie Liberec 12:30 hodin

11. 6. Školní exkurze Minoň a okolí 5., 7. a 8. třída

15. 6. Eurorebus Junior - celostátní finále Praha 4 Chodov ( K. Brožková, M. Halamová a J. Hnídek)

16. 6. Výbor SRPDŠ

17. 6. Finanční gramotnost "Jak žít ekonomicky", pro 8. a 9. třídu od 7:30 hodin

18. 6. Přednáška 2. stupeň " Hodina tělocviku" - vybraní žáci

22. 6. Výlet - odměna sběračům tříděného odpadu Jiřetín pod Jedlovou ( asi 40 žáků)

24. 6. Konference

25. 6. Školní akademie 9. třídy - 9:30 hodin - generálka

                                                  15:30 hodin - pro rodiče a veřejnost

29. 6. Sportovní den - 1. a 2. stupeň

30. 6. Slavnostní rozdání vysvědčení - zakončení ve třídách v 8:15 hodin

 

 

 

KVĚTEN 2015

1. 5. Státní svátek

8. 5. Státní svátek

12. 5. Testování vědomostí žáků 9. třídy "Inspir"

14. 5. Festival Pěnčínská nota - zahájení v 8:00 hodin

15. 5. Divadlo v Jablonci nad Nisou 6. a 7. třída od 10:00 hodin "Romeo a Julie"

18. 5. Dětské dopravní hřiště - 4. třída, Jablonec nad Nisou 10:15 - 12:00 hodin

18. 5. Mc Donald cup - Turnaj v Železném Brodě

19. 5. Divadlo v Jablonci nad Nisou 3. třída od 9:00 hodin "Není oko jako oko"

19. 5. Pythagoriáda - Gymnázium Dr. Randy - (Brožková K., Halama P. - 5. třída)

19. 5. Mc Donald cup - Turnaj 1. - 3. třída v Jablonci nad Nisou ZŠ Mozartova (Petr Horna, Matěj Mrkvička, Stázka Pop, Martin Chlum, Jan Hnídek, Hetsko Myroslav, Hetsko Mykhailo, Hecko Dmytro, Rishko Viktor.)

20. 5. Pythagoriáda - Gymnázium Dr. Randy -(Hübnerová M.- 6. třída, Nagy J. - 8. třída)

21. 5.  Nepůjde elektrický proud - výuka proběhne bez omezení

21. 5. Archimediáda Železný Brod - 2 týmy ze 7. třídy ( Halamová M., Votoček R., Brožek O., Pešek P., Šourek P. a Pěkný Z.)

27. 5. Fotograf od 9:00 hodin

28. 5. Informativní schůzky SRPDŠ

29. 5. Koule na Černou Studnici - Den dětí

         odchody od školy: 1. třída - 7:45 hodin

                                     I. stupeň - 8:00 hodin

                                    II. stupeň - 8:20 hodin

                 odjezd vláčku - soutěž - 9:10 hodin

                 sraz účastníků na ČS - 10:10 hodin

 

DUBEN

2. - 3. 4.    Velikonoční prázdniny

8. - 10. 4.  Matematický KLOKAN

                Matematická olympiáda (J. Nagy, A. Bernatová)

9. 4.          Pekařův pohár - Jenišovice - od 9:00 hodin (4. žáci ze 7. třídy)

11. 4.        Eurorébus Krajské kolo - Ústí nad Labem (J. Nagy + tým: K. Brožková, M. Halamová, J. Hnídek)

13. 4.       Tech - UP Gymnázium Dr. Randy - 6. třída, autobus 11:40 hodin

14. 4.       Exkurze Ornela - Zásada 8. třída

15. 4.       Přijímací zkoušky 9. třída (J. Kurfiřt, D. Tichý, J.Srba)

15. 4.       KONFERENCE od 13:00 hodin

15. 4.       Biologická olympiáda 8. třída (M. Menšíková, K. Pilařová)

16. 4.       Projekt "Ukliďme Česko" -  I. stupeň - zahájení 11:50 hodin

                                                       II. stupeň - zahájení 12:45 hodin

16. 4.       Rodičovské schůzky SRPDŠ - I. stupeň - od 15:30 hodin

                                                            II. stupeň - od 16:00 hodin

22. 4.        Metodické sdružení - I. stupeň + ukázková hodina

23. -24. 4. Historiáda Železný Brod

23. 4.        Biologická olympiáda 7. třída (M. Halamová, P. Pešek)

22. 4.        Divadlo Jablonec nad Nisou, 2. třída - "Stvoření světa" - od 8:30 hodin

22. - 23. 4. Přijímací zkoušky 9. třída

27. 4.        Oblastní kolo dopravní soutěže, Jablonec nad Nisou 4. žáci:

28. 4.        Projekt " Indický den"

30. 4.        Tech - UP - SUPŠ sklářská Železný Brod ( laboratoř - anorganická chemie), 13 - 15:00 hodin

 

 

 

Mazlení s koníkem

Vedení školy rozhodlo zúčastnit se projektu sdružení Adventor " Mazlení s koníkem" na podporu autistických dětí a to částkou 888,- Kč. Tato částka byla vyčleněna z příjmu vánoční besídky. Jako poděkování jsme obdrželi certifikát a dřevěnou hračku.

DEN ZEMĚ

Blíží se měsíc duben a s ním Den Země, kdy se děti naší školy chystají na velký uklid v okolí školy a celé obce. I Vy se k nám můžete připojit.

Připojte se k hlasování

Naše škola se přihlásila do soutěže Všichni za stůl, ve které můžeme získat stůl na stolní tenis a také nás mohou navštívit naši přední reprezentanti ve stolním tenise. Proto ale potřebujeme vaši pomoc, která spočívá v otevření tohoto odkazu a ohodnocení našeho videa - pokud možno 10 body ;)

Děkejeme za pomoc

http://www.vsichnizastul.cz/#video-40

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Akce