Organizace v prvním týdnu školy

Srdečně zveme všechny prvňáčky v pondělí 2. září do školy. Sraz je před školou v 8:00. Těšíme se na vás.

Organizace výuky v prvním týdnu školy - bez odpoledního vyučování:

po: 1 třídnická hodina (všechny třídy)

Londýn 2019

Devátá třída vyrazila v termínu 17. – 21. května na školní letecký zájezd do Londýna (FOTOGALERIE) ověřit své znalosti angličtiny. Pobyt zahrnoval celou řadou praktických úkolů, kdy museli žáci použít anglický jazyk v praxi, a tak si mohli všichni vyzkoušet to, co se ve škole naučili. Na programu nechyběly nejznámější pamětihodnosti, muzea a atrakce. Každý z žáků hodnotil jako nejlepší něco jiného, nejčastěji byl zmiňován úžasný výhled z Londýnské kola, setkání s celebritami a superhrdiny v muzeu voskových figurín, dechberoucí artefakty Britského muzea, Trafalgarské náměstí, nakupování na Oxford Street, nebo zkrátka kulinářský zážitek v „sněz, co můžeš“ pizzerii.

Recitační soutěž a postup do krajského kola

Jako každý rok, i letos proběhla na naší škole recitační soutěž.Ve všech třídách žáci bojovali o postup do školního kola, které se uskutečnilo v únoru. Tentokrát bez účasti dětí z mateřské školky, protože měly ten den jiný program.

Úroveň byla vysoká  a všem třiceti žákům se vystoupení před spolužáky povedlo. Ti nejlepší naši školu reprezentovali  16. března v Jablonci nad Nisou v okresním kole.

Přihlásit se k odběru Základní škola Pěnčín RSS