Škola má nové logo

Korálky, hory a rozhledna, na kterou je od školy vidět. To je nové školní logo, které vzniklo z návrhu žákyně 7. třídy, vítězky školní výtvarné souteže, Natálie Posledníkové.

Ochrana dýchacích cest ve škole od 25. 2. 2021

Na základě pokynu ministerstva zdravotnictví aktualizujeme požadavky na ochranu dýchacích cest v budově školy a venku při rozestupu osob bližším 2m. Platí pro všechny osoby včetně žáků.

Respirátor (FFP2/KN 95 nebo stejná účinnost) - ANO

Kupovaná rouška (ČSN EN 14683+AC) - ANO

Látková rouška - NE

Školní notebooky k zapůjčení

Stále máme ještě několik školních notebooků k zapůjčení. Doporučujeme zápůjčku zejména tam, kde žáci pracují z telefonu atp. Pro zapůjčení kontaktujte třídního učitele nebo přímo ředitelství.

Roušky

Prosíme všechny rodiče, aby vybavovali každý den děti do školy více čistými rouškami (ideálně 2 - 3 čisté kusy na každý den) + pytlíkem na roušky. Děkujeme za spolupráci.

Přihlásit se k odběru RSS - 2015