Mimořádná výuka 8. týden (4.5. - 7.5.)

Úřední hodiny v tomto týdnu od pondělí do středy od 8:00 do 14:00.

PŘEHLED MIMOŘÁDNÉ VÝUKY 8. TÝDEN

Předběžné informace pro rodiče žáků 1. stupně: školní skupiny by měly fungovat od 25. května včetně oběda v ŠJ a odpoledního provozu (bude upřesněno). V následujích dnech budeme tento provoz připravovat a budeme Vás informovat o podrobnostech, hned jak to bude možné.

Příběhy našich olympioniků - mimořádný úspěch

Žáci naší školy byli v posledních měsících úspěšně zapojeni do projektu Příběhy našich olympioniků. V rámci projektu se stali spolutvůrci krátkého dokumentu a běžkařce Květe Jariové Peckové, jehož slavnostní prezentace proběhla 4.12.2019 v Praze v budově Českého rozhlasu. Bývalou olympioničku žáci poznávali nejenom jako sportovkyni, ale i jako osobnost, a to vše v kontextu doby minulého režimu. Tento mimořádný úspěch našich žáků si zaslouží nejen obrovkosu pochvalu, ale i slova uznání za výborně odvedenou práci na tak obtížném úkolu. Nemenší poděkování patří vedoucímu učiteli panu Mgr. Pavlu Hadačovi. Gratulujeme!

Fotky a především samotný krátký dokumentární film naleznete na výše uvedených odkazech.

Přihlásit se k odběru RSS - 2015