Organizace v prvním týdnu školy

Srdečně zveme všechny prvňáčky v pondělí 2. září do školy. Sraz je před školou v 8:00. Těšíme se na vás.

Organizace výuky v prvním týdnu školy - bez odpoledního vyučování:

po: 1 třídnická hodina (všechny třídy)

Londýn 2019

Devátá třída vyrazila v termínu 17. – 21. května na školní letecký zájezd do Londýna (FOTOGALERIE) ověřit své znalosti angličtiny. Pobyt zahrnoval celou řadou praktických úkolů, kdy museli žáci použít anglický jazyk v praxi, a tak si mohli všichni vyzkoušet to, co se ve škole naučili. Na programu nechyběly nejznámější pamětihodnosti, muzea a atrakce. Každý z žáků hodnotil jako nejlepší něco jiného, nejčastěji byl zmiňován úžasný výhled z Londýnské kola, setkání s celebritami a superhrdiny v muzeu voskových figurín, dechberoucí artefakty Britského muzea, Trafalgarské náměstí, nakupování na Oxford Street, nebo zkrátka kulinářský zážitek v „sněz, co můžeš“ pizzerii.

Setkání s panem starostou

Ve čtvrtek  14.3.2019  jsme  se celá družina  vypravila  na obecní úřad, kde jsme se setkali s panem starostou Mgr. Ivanem Matějčkem. Pan starosta nás usadil

v zasedací místnosti  a začal vyprávět: o symbolech obce Pěnčín, jak se tu žilo, co se zde vyrábělo...Beseda zatáhla do hovoru většinu dětí, které byly velmi zvídavé.

Přihlásit se k odběru RSS - Akce