Akce

KVĚTEN 2018

1. 5. Státní svátek

3. 5. Kontrola žákovských knížek

8. 5. Státní svátek

9. 5. Exkurze Praha 4. a 5. třída (ND, Staré Město, Pražský hrad)

10. 5. Pěší výlet do Turnova - 9. tř.

10. 5. Okresní kolo - Ml. cyklisti (Nikodýmová, Dubský, Dubská, Hetsko)

11. 5. Divadlo Jablonec nad Nisou od 10:00 hodin 8. a 9. třída "Tlustý prase"

14. 5. Divadlo Jablonec nad Nisou od 8:30 hodin 7. a 7. třída " Jak žil Verne"

15. 5. Laboratoře SUPŠ sklářská Žel. Brod, 9. třída 12:00 - 15:30 hodin

15. 5. Archimediáda - Žel. Brod 7. třída 1. družstvo: Hynková, Hartlová, Mikezová

                                                         2. družstvo: Horychová, Ranglová, Marešová

                                                         3. družstvo: Šilhánová, Kozderková, Lukešová

16. 5. Festival "Pěnčínská nota" zahájení v 8:45 hodin

16. 5. Den matek ve školní kuchyňce

17. 5. Divadlo Jablonec nad Nisou od 10:00 hodin, 1. a 3. třída "Pat a Mat"

21. 5. OVOV - sportovní soutěž, Stráž pod Rálskem (Hartlová, Jakouběová, Šedina, Kryčfalušij, Halamová, Hetsko Mich., Hetsko Mir., Hübner, Mrkvička)

22. 5. Exkurze "Škodovka" Mladá Boleslav, 7. a 8. třída (odjezd v 7:45 hodin)

23. 5. DDH Jablonec nad Nisou 8:15 hodin - 4. třída

29. 5. Okresní kolo Pythagoriády od 8:30 hodin

31. 5. Fotografování tříd

31. 5. ŠD - zdravotní školení paní Fidlerová od 13:00 hodin

1. 6. Koulíme, koulíme kouli

 

 

Výsledek konkurzu na místo ředitele Základní školy Pěnčín

Zastupitelstvo obce bere na vědomí rozhodnutí starostky obce ze dne 6. dubna 2018, kterým jmenovala na základě doporuření konkurzní komise ředitele Základní školy Pěnčín 22 - příspěvkové organizace, Pěnčín 22, 468 21 Bratříkov, Mgr. Martina Zicháčka. Rozhodnutí je v souladu s ustanovením § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů.

DUBEN 2018

3. 4. Exkurze - Technosklo Držkov, Detesk Železný Brod - 7. a 8. třída od 7:30 - 12:30 hodin

5. 4. "Ukliďme Česko"

5. 4. Školní družina - beseda s myslivcem - od 13:00 hodin

9. 4. Školní družina - beseda s policií - p. Sochorová - od 13:00 hodin

9. 4. OVOV - Železný Brod - 20 dětí, 4. až 8. třída (odjezd v 7:00 hodin)

9. 4. Návštěva BOVÝSKA 1. - 3. třída

12. 4. Zápis do 1. třídy - od 13:30 hodin dle rozpisu

12. 4. Biologická olympiáda 8. třída (Bardynová, Dubská, Klacková)

12. 4. Jenišovický pohár - soutěž 7. třídy, 4 žáci (Horychová, Hartlová, Hübnerová, Marešová)

12. 4. I. kolo - Přijímací zkoušky na střední školy

16. 4. II. kolo - Přijímací zkoušky na střední školy

17. 4. Matematická olympiáda (6. třída - Hušek, Hübner, Kryčfalušij, Petrášek; 8. třída - Nagyová)

18. 4. Konference

19. 4. Třídní schůzky - 15:15 hodin - 1. stupeň, 15:45 hodin 2. stupeň

23. 4. Biologická olympiáda (7. třída - Kurfiřtová, Hübnerová, Hartlová)

24. 4. Cyklistická soutěž v Jablonci nad Nisou

30. 4. Hudební program (3 skupiny);

 

 

 

 

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Akce