Příběhy našich olympioniků - mimořádný úspěch

Žáci naší školy byly v posledních měsících úspěšně zapojeni do projektu Příběhy našich olympioniků. V rámci projektu se stali spolutvůrci krátkého dokumentu a běžkařce Květe Jariové Peckové, jehož slavnostní prezentace proběhla 4.12.2019 v Praze v budově Českého rozhlasu. Bývalou olympioničku žáci poznávali nejenom jako sportovkyni, ale i jako osobnost a to vše v kontextu doby minulého režimu. Tento mimořádný úspěch našich žáků si zaslouží nejen obrovkosu pochvalu, ale i slova uznání za výborně odvedenou práci na tak obtížném úkolu. Nemenší poděkování patří vedoucímu učiteli panu Mgr. Pavlu Hadačovi. Gratulujeme!

Fotky a především samotný krátký dokumentární film naleznete na výše uvedených odkazech.

Rozvojová pomoc - držba fotek na podporu školy v Kambodži

Naše škola se zapojila do dražby fotek Toma Hagena, jejíž výtěžek půjde na kambodžskou školu CBE Christine. Jedná se o malou školu nacházející se v přilehlé oblasti chrámů Angkor Wat v Kambodži. Škola má 130 studentů ve věku 6-16 let. Většina z těchto dětí nemá rodiče, trpí různými chorobami nebo podvýživou. Škola byla založena v roce 2011 důchodci z Austrálie, Dougem a Christine Frewer. Po smrti Christine školu na několik měsíců v roce navštěvuje Doug či dobrodinci z ČR, včetně Petry Konečné, zakladatelky spolku Oči dokořán.

V rámci této aukce se vybralo úžasných 62 410 Kč a naše škole přispěla částkou 9293 Kč.

Nabídka zaměstnání

a) Od 1. 2. 2020 nabízíme pozici vychovatelky ŠD s úvazkem 0,78 a asistentku pedagoga s úvazkem 0,25. Individuální ujednání jsou případně možná.

b) Od 1. 9. 2020 nabízíme pozici vychovatelky ŠD s úvazkem 0,78 a asistentku pedagoga s úvazkem 0,25. Individuální ujednání jsou případně možná.

Detailnější informace Vám poskytneme na vyžádní na tel. 488 588 739 nebo emailu zichacek@zspencin.cz. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na uvedený email a následně Vás zveme na případnou schůzku ve škole.

Mgr. Martin Zicháček - ředitel školy

Pozvánka na vánoční dílničky a rodinnou soutěž ve zdobení svícnů

Vážení rodiče a přátelé školy,

srdečně Vás zveme na vánoční dílničky, které proběhnou v budově školy v pátek 29. listopadu od 14:00 do 16:30. Těšit se můžete na výrobu drobných vánočních předmětů - tato taktivita je určena pro rodinné příslušníky s dětmi. Vstup na akci je pro žáky školy pouze v doprovodu rodičů. Dále jsme vyhlásili rodinnou soutež v tvorbě adventních svícnů. Těšíme se na Vás!

leták ke stažení - zde                                          leták ke stažení - zde

Drakiáda

V úterý 22.10.2019 proběhla ve ŠD oblíbená DRAKIÁDA. Sluníčko nám přálo, ale větřík jsme si museli přivolat. Nad Hamršticí se prohánělo hejno draků, ale aby jich na nebi zase nebylo moc, děti se v pouštění střídaly po skupinkách a tak někteří mezitím plnili tvořivé a sportovní úkoly. Za hojnou účast čekala všechny sladká odměna.

Děkujeme za pomoc paní učitelce Renatě Pospíšilové, všem rodičům i starším sourozencům.

vychovatelky ŠD

Organizace v prvním týdnu školy

Srdečně zveme všechny prvňáčky v pondělí 2. září do školy. Sraz je před školou v 8:00. Těšíme se na vás.

Organizace výuky v prvním týdnu školy - bez odpoledního vyučování:

po: 1 třídnická hodina (všechny třídy)

Přihlásit se k odběru RSS - Akce