Nejnovější vládní opatření od 14. 10. 2020 platná pro celou školu

Od středy 14. 10. 2020 je na základě krizového opatření vlády škola dočasně uzavřena (1. stupeň, 2. stupeň, školní družina). Celá škola přechází od středy 14. 10. 2020 do režimu distanční výuky. Nyní pro Vás připravujeme detaily (zejména první stupeň), o kterých Vás budou informovat třídní vyučující.

Od středy 14. 10. 2020 budou všichni automaticky odhlášeni z oběda. Žáci mají i nadále nárok na odebrání oběda ze školní jídelny (do jídlonosiče). Odběr do vlastního jídlonosiče je potřeba přihlásit (odběr od 12:00 – 13:30).

OČR – k dnešnímu dni nemáme nové pokyny ze strany úřadů, čekáme na aktualizaci pokynů

TEAMS i pro 1. stupeň – pro snadnější komunkaci během distanční výuky připravujeme pro 1. – 4. třídu spuštění aplikace TEAMS ve službě Office 365

Online rozvrh 6. a 8. třídy na tento týden – zde

Učitelé a ostatní zaměstnanci zůstávají v následujících dnech normálně ve škole. Vaše případné požadavky, tak budeme schopni běžně vyřizovat.