Nová vládní opatření pro 2. stupeň ZŠ

Vážení rodiče,

zasíláme Vám základní výstup z nově nařízených vládních opatření pro naši školu. Postupně budeme informace upřesňovat.

– v týdnu 12. – 16. 10. 2020 bude 7. a 9. třída zůstávat doma na distanční (online) výuce , bude se učit dle zvláštního rozvrhu (zde), žáci si odnášejí učebnice a pomůcky ze školy domů

– v týdnu 12. – 16. 10. 2020 bude 6. a 8. třída ve škole dle běžného rozvrhu v plném rozsahu

– v týdnu 19. – 23. 10. 2020 bude zůstávat doma na distanční (online) výuce 6. a 8. třída, bude se učit dle zvláštního rozvrhu

– v týdnu 19. – 23. 10. 2020 bude 7. a 9. třída ve škole dle běžného rozvrhu v plném rozsahu

– režim výuky na 1. stupni zůstáva beze změn (o přidružených aktivitách 1. stupně Vás budeme informovat)

Online výuka bude realizována prostřednictvím aplikace TEAMS dle stanoveného rozvrhu. Žáci se budou v daný čas připojovat do tzv. kanálu (=předmětu), začátek hodiny je oproti rozvrhu posunut o 5 minut a konec je zároveň o 5 minut dříve = online hodina bude mít 35 min., čímž se navýší doba malé přestávky na 20 min.

Podzimní prázdniny jsou z rozhodnutí ministra školství prodlouženy na celý týden od 26. 10. – 30. 10. 2020. V tuto dobu bude škola zcela uzavřena (včetně ŠD).

Obědy: žáci, kteří jsou doma, mají nárok na oběd. V případě, že nebudou oběd chtít, musí se odhlásit v ŠJ.

Distanční vzdělávání je dle platných zákonů nyní povinné. Škola nabízí k zapůjčení žákovské notebooky.

Další detaily o provozu školy pro Vás připravujeme.