Office 365 zpřístupňujeme i žákům 4. a 5. třídyVážení rodiče,

zpřístupňujeme Vám (a žákům) možnost využívat pro komunikaci s učitelem Office 365. V aplikaci TEAMS je možná konverzace s učitelem (i mezi žáky), videohovory, posílání soborů (např. fotky) a mnoho dalšího. Aplikaci lze využívat i v mobilním telefonu (následně může být sdílení např. fotografií jednoduché).

Na druhém stupni se systém osvědčil, nyní nabízíme možnost i 4. a 5. třídě. Video – jak se přihlásit do TEAMS na mobilním telefonu. Video – jak se přihlásit do TEAMS na počítači. (Poznámka.: Zadávání úkolů není v tomto videu popsáno přesně, zadávání úkolů se bude řídit instrukcemi třídního vyučujícího.)

Přihlášení probíhá přes internetový prohlížeč na adrese office.com > přihlásit se. Přihlašovací jméno je vždy: jmeno.prijmeni@zspencin.cz, heslo obdržíte ve 4. třídě zprávou na Bakaláře, v 5. třídě by měli žáci znát heslo z hodin informatiky, protože se již přihlašovali. V případě, že budou žáci 5. třídy potřebovat vygenerovat nové heslo, kontaktujte prosím paní učitelku Drobíkovou  na emailu drobikova@zspencin.cz nebo zprávou přes Bakaláře. Po přihlášení si můžete zdarma stáhnout aplikaci do počítače pomocí ikony vlevo dole „stáhnout desktopovou aplikaci“.

Na pomoc s jakýmikoliv problémy Vám bude k dispozici Bc. Miluše Vojtěchová, Dis. na telefonním čísle 608248122. Paní Vojtěchová Vám pomůže s přihlášením, poradí, jak začít konverzaci s učitelem atd.