Projektový den – soutěž školních týmů 6. a 7. třídyV pátek 19. 3. 2021 jsme se rozhodli žákům zpříjemnit obtížné období distanční výuky a uspořádali jsme online projektový den. Celkem jsme vytvořili 15 smíšených týmů, které během pátečního dopoledne procházeli 3 soutěžními bloky, ve kterých na ně čekaly různorodé úkoly. Pro žáky jsme připravili online únikovou hru, založenou na plnění logických úkolů. Dále byl připraven sportovní blok, kde žáci museli do plnění zadání zapojit své svalstvo. Poslední blok byl praktický, žáci dělali palačinky, pletli pomlázky nebo vyráběli velikonoční dekorace.

Některé práce se žákům skutečně povedly! Věříme, že takový den byl pro všechny příjemnou změnou a všichni jsme si ho užili. Příští pátek 26. 3. máme obdobný projektový den připraven pro starší žáky 2. stupně.