Školní výlet Sedmihorky (7. třída)Ve dnech 18. a 19. června se 7. třída vydala na strastiplnou cestu do Sedmihorského kempu trochu netradičně – na kolech. V úterý ráno jsme s nadšením vyrazili. Sluníčko nám na cestě příjemně hřálo a tak jsme se rozhodli pro několik osvěžujících zastávek. Nejprve nás čekalo občerstvení u samotoče na Kopanině, poté přišla vhod koupačka v Dolánkách u Turnova a po samotném dojezdu do kempu si děti užily místního rybníku. Po řádném odpočinku přišlo na řadu stavění stanů, opékání buřtů, podvečerní zábava a dobrotky v kempu. Noc jsme zvládli bez deště a ráno už netrpěliví cyklisté čekali, až budeme moci vyrazit zpět. Při zpáteční cestě nás opět čekalo několik zastávek na zmrzlinu, koupání a občerstvení. Největší výzvu z Malé Skály na Pěnčín jsme s přehledem pokořili a příjemně unavení se vrátili domů. Velké poděkování si zaslouží kolegyně Míla Vojtěchová a Kristýna Balatková za to, že dětem pomohly vytvořit příjemné a bezpečné zázemí. Věříme, že si děti výlet užily plnými doušky😊