Soutěž o nejhezčí ozdobu na stromeček a vánoční dílničky 2023ZŠ Pěnčín vyhlásila na začátku listopadu 2023 soutěž o nejhezčí vánoční ozdobu. Každá rodina mohla vyrobit libovolnou technikou vánoční ozdobu a tím vstoupit do soutěže. O tom, která se povedla nejvíce, rozhodovali v hlasování návštěvníci vánočních dílniček. Vyhlášení vítězů následovalo v rámci programu rozsvícení obecního vánočního stromu. Vítěz soutěže měl za odměnu možnost rozsvítit strom společně s panem starostou.

Všechny ozdoby si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.  Výrobky budou od 15. prosince 2023 do 2. února 2024 vystaveny v Kittelově domě. Která ozdoba se nejvíce líbí Vám? Nám přijdou všechny ozdoby úžasné!

  1. místo: Rozárka Košťálová (3. třída)
  2. místo: Matyáš Kubeš (2. třída)
  3. místo: Barunka Daničková (3. třída)

1. místo                                 2. místo                                   3. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

Vánoční dílničky v ZŠ Pěnčín

Při příležitosti nadcházejícího adventu proběhly v prostorách školy 1. 12. 2023 vánoční dílničky. Pro žáky a jejich rodiče bylo připraveno celkem pět stanovišť, kde si mohli společně vyrobit drobné vánoční předměty a dekorace. Součástí programu bylo také hlasování v soutěži o nejkrásnější vánoční ozdobu nebo návštěva školní kavárničky.