Výhlášení soutěže o nejhezčího vánočního kapraNaše škola vyhlásila na začátku listopadu 2022 soutěž o nejhezčího vánočního kapra. Jednalo se o soutěž výtvarnou, nikoliv rybářskou. Každá rodina mohla vyrobit libovolnou technikou jednoho vánočního kapra a tím vstoupit do soutěže. O tom, který se povedl nejvíce, rozhodovali v hlasování návštěvníci vánočních dílniček, které ve škole proběhly odpoledne a v podvečer pátku 25. 11. 2022. Vyhlášení vítězů následovalo v rámci programu rozsvícení obecního vánočního stromu.

Všechny kapry a kapříky si můžete prohlédnout od 2. prosince 2022 do 2. února 2023  v Kittelově domě. Který se nejvíce líbí Vám? FOTOGALERIE

1. místo: Selma a Laura Svobodovi (3. a 5. třída) – číslo 6

2. – 3. místo je sdílené: Sofinka Císlerová (2. třída) – číslo 18

           Adriana a Daniel Židkovi (6. třída) – číslo 31