Charitativní běh v SemilechNěkteří z našich žáků, kteří se dostali na Střední školu v Semilech, přišli s tím, že jejich škola pořádá charitativní běh na podporu Honzíka Kovaříka. Ten je bohužel postižený dětskou mozkovou obrnou 😔 Ale ani to mu nebrání účastnit se různých hasičských akcí a nebo třeba hrát v kapele 😲
To se musí podpořit. Jenomže jak dopravit skoro 30 dětí do Semil? 🤔 To byl logistický oříšek. Ale když máte super rodiče, jde všechno. Nakonec si i někteří z nich zazávodili – například v roli vodiče. Toho jsem měl dělat i já, ale už od startu jsem tahal za kratší konec 🫣 Z chvostu se to vodí dost špatně 😃
Nakonec všichni přežili, zazávodili si, panovala příjemná a přátelská atmosféra 😊 Jsem moc rád, že se takové akce konají – je mi jasné, že to není nic jednoduchého. Ale děti to učí, že ne všichni z nás mají takové štěstí. A také jak důležité je pomáhat si.
Pokud někoho zajímá, kolik se na Honzíka vybralo, tak celková částka činí 68 000 Kč 😲👏
Děkuju všem, kteří se zúčastnili a pomáhali s dopravou – moc si toho vážím 🙏