Vejce skutečné a tajemné – výtvarná soutěž26.3. 2024 proběhlo slavnostní vyhlášení výtvarné soutěže naší školy. Šestičlenná porota hodnotila 36 prací z téměř všech tříd – od prvňáčků až po deváťáky a byl to úkol nelehký, protože kresby, malby, ale i 3D objekty byly moc povedené, krásné, zajímavé, tajemné i vtipné a originální.

Na 1. místě se v kategorii vejce skutečné umístila Lucka Hovorková z 9. třídy. Uznání poroty v této kategorii získávají i Bára Mlejová z 8. třídy a Pavlína Krausová ze 7. třídy.

Na 1. místě se v kategorii vejce tajemné umístila Ema Kovářová z 1. třídy. Uznání poroty v této kategorii získávají Bratři Pokora Jaroslav 2. z třídy a Košťák Matěj ze 7. třídy, Marie Šourková z 6. třídy a Bára Mlejová z 8. třídy.

Všem oceněným moc gratulujeme, děkujeme všem zúčastněným za krásné práce (po výstavě budou vráceny autorům) a těšíme se na další umělecké počiny na naší škole!