ZŠ Pěnčín tentokrát skáčeJe za námi druhá sportovní výzva. Tentokrát to bylo skákání přes švihadlo. Její součástí byla i tipovací soutěž o věcnou cenu. Stejně jako během první šplhací výzvy jsme byli překvapení počtem zapojených dětí – před vyučováním nebo během velké přestávky jich bylo tolik, že čekaly frontu na švihadla. Ale vás určitě zajímá, jak celá výzva dopadla. Takže za týden zvládla naše škola 461 110 přeskoků. Nejlepší odhad měl Tom Zappe z 9. třídy, může se tak těšit na nějakou tu drobnost. Nejvíce přeskoků přidala 5. třída (86 053), nejlepším skokanem se pak stal Petr Pulíček z 8. třídy – sám zvládl 20 400 přeskoků. Pro ty, kteří mají rádi čísla a statistiky, tak průměr na žáka byl 2 059 přeskoků. Děkuji všem zúčastněným za výkony, nadšení a odhodlání, a všem kolegyním za pomoc.