Okresní kolo McDonald’s CupuV úterý 10. 5. 2022 bylo v plánu okresní kolo McDonald’s Cupu. Naše škola postavila tým v kategorii 4. a 5. tříd. Našimi soupeři byly obě železnobrodské školy a ještě ZŠ Koberovy. Proti nim jsme také celý turnaj začínali. Radovali jsme se z vysokého vítězství 15:0. Druhý zápas už tak jednoznačný nebyl – čekala nás ZŠ Školní. Zápas to byl opravdu vyrovnaný a napínavý do samotného závěru, kdy na konečných 2:2 vyrovnával minutu před koncem Daniel Židek. Karty tak byly rozdány jasně – o první místo a zároveň postup jsme si to rozdali se ZŠ Pelechovská. První poločas nám nevyšel a po chybách jsme prohrávali 2:0. V tom druhém jsme zabrali a přestříleli soupeře v poměru 9:3 na střely. Ani to však na vítězství nestačilo a do krajského kola postoupila brodská škola. Na nás zbylo 3. místo. Tým ale musím moc pochválit za nasazení, předvedenou hru a především férové a sportovní chování.